chiller-servisi

Rhoss Chiller Servisi


Rhoss Chiller – En İyi Fiyat Garantisi Bakım Onarım Servisi

Yüksek Performansı Sayesinde Üretim Tesislerinden, Otellerde, Alışveriş Merkezlerinde, Hastanelerde, Gıda Sanayisinde Ve Bir Çok Farklı Alanlarda Kullanılmaktadır.

Kaliteli Ürün Yelpazesi İle En Çok Tercih Edilen Chiller Markalarından Olan Rhoss Chiller Merkezi Kontrol Ünitesi Sayesinde Diğer Soğutma Sistemlerine Göre Sistemde Çok Daha Yüksek Kapasiteli Bir Soğutma Meydana Getirir.

Profesyonel Rhoss Chiller Servisi Ekibimizle Sizlere En İyi Rhoss Chiller Bakımı Fiyat Garantisi İle Rhoss Markası Olan Tüm Ürünlerde Bakım Onarım Ve Servis Ekibimizle Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

MK Mekanik Olarak Tesisinizde Bulunan Ünitelere Verdiğimiz Hizmetler


Rhoss Chiller Servisi -  Rhoss Chiller Bakımı -  Rhoss Soğutma Servisi -  Rhoss Kompresör Servisi -  Rhoss Chiller Tamiri -  Rhoss Chiller Yedek Parçası

MK Mekanik Yedek Parça Ve Aksesuar Desteği Sağlamaktadır. MK Mekanik Rhoss Chiller Servisi Hizmetleriyle Profesyonel Soğutma Desteği Sağlamaktadır.

Rhoss Chiller Soğutma Sistemlerinin Üstün Özellikleri

Rhoss Chiller Sistemleri Güçlü Ve Yüksek Enerji Tasarruf Teknolojisi İle Düşük Maliyetli Soğutma Sistemi Kullanımı Sağlamaktadır. Çevreye Dost Olmasıyla Avantaj Sağlayan Rhoss Chiller Soğutma Sistemleri Kaliteli Soğutma Yapmaktadır.

Chiller Özellikleri;

Yüksek Enerji Tasarrufu

Maksimum Performans Değerleri

Kolay Kullanım Uzun Ömür

MK Mekanik Olarak Hizmetler Verdiğimiz İller

Rhoss Chiller Servisi İstanbul

Rhoss Chiller Servisi Ankara

Rhoss Chiller Servisi Bursa

Rhoss Chiller Servisi Yalova

Rhoss Chiller Servisi Eskişehir

Rhoss Chiller Servisi Kocaeli

Rhoss Chiller Servisi Sakarya

Rhoss Chiller Servisi Kırklareli

Rhoss Chiller Servisi Bolu

Referanslarımız